Maquillage Art w Mam Talent TVN! Wspieramy ETC Mystique

dsc02036m

Team Maquillage Art miał zaszczyt odpowiadać za wizerunek gimnastyczek ETC Mystique do półfinałowego występu w show Mam Talent TVN. Odpowiadałyśmy za projekt i pomalowanie strojów oraz kontynuację bodypaintingu w dniu występu. Oprócz tego nasze Uczennice przygotowywały ETC Mystique do nagrania poprzedzającego wejście na scenę (czyli do tzw. “minutówki” przedstawiającej artystów).

Samo tylko malowanie strojów zabrało 3-4 osobowemu zespołowi łącznie ok. 28h. Powolne wypełnianie samodzielnie opracowanego wzoru aerografem oraz równie precyzyjne rysowanie linii dało spektakularny efekt na żywo i w UV. Dodatkowym, nieprzewidzianym wyzwaniem okazała się zaskakująco niska odporność stroju na silne tarcie powstałe w czasie ewolucji, przez co (po wielu próbach poprzedzających emisję w TV) byłyśmy zmuszone uzupełniać stroje niemal od zera. Adrenalina poszybowała wysoko, ale dałyśmy radę! Dziewczyny zachwyciły jurorów i widzów, tworząc prawdziwe show bez miejsca na błędy.

Niestety, po krzywdzącym rozstrzygnięciu wyników poprzez głosy jurorskie, ostatecznie nie zakwalifikowały się do finału, zajmując wysokie – trzecie miejsce. Dla nas i tak pozostaną numerem jeden!

Zapraszamy do obejrzenia materiału backstage, obejmującego kilka dni przygotowań

Sam występ dziewczyn można zobaczyć TUTAJ