Wyniki konkursu “5 lat Maquillage Art”

konkurs 5 lat maquillage art

Mamy już wyniki naszego urodzinowego konkursu makijażowego, zorganizowanego razem z naszym Partnerem – Ibra Makeup. Konkurs przeprowadzony został za pomocą serwisu Instagram, a tematem prac konkursowych był “niebieski” – niebieski kolor w makijażu miał stanowić główny akcent w pracy.

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom! Nadesłaliście fantastyczne prace, a wybór trzech najlepszych był bardzo trudny – nie ma w tych słowach krzty kokieterii. Oceniając prace, oprócz zgodności z tematem, jury uwzględniało w ocenie:
– artyzm projektu,
– jego oryginalność,
– poziom trudności,
– precyzję wykonania,
z czego artyzm projektu oraz precyzja wykonania były najwyżej punktowane. Znacie nas, stąd nasze zamiłowanie do makijaży artystycznych, ale i jakości wykonania nie są Wam obce :). Szukałyśmy prac, które zachwycą nas wizualnie i jednocześnie zaprezentują warsztat umiejętności.

Nagrody

I miejsce:
voucher 1000 zł na dowolne szkolenia w Maquillage Art oraz produkty Ibra Makeup o równowartości 400 zł.

II miejsce:
voucher 600 zł na dowolne szkolenia w Maquillage Art oraz produkty Ibra Makeup o równowartości 300 zł.

III miejsce:
voucher 300 zł na dowolne szkolenia w Maquillage Art oraz produkty Ibra Makeup o równowartości 200 zł.

 
Nie przedłużając, poniżej 3 zwycięskie prace.
 

I miejsce – Martyna Cysia – @martynacysia_makeup

Martyna zaimponowała nam nie tylko samym projektem makijażu, ale i zachwyciła jakością jego wykonania. Połączenie “instagramowego” makijażu oka z makijażem typowo artystycznym to pomysł bardzo ryzykowny – łatwo tu o kicz i niespójność pracy. Martyna potrafiła jednak spiąć oba elementy, które płynnie przechodzą jeden w drugi, z pomocą precyzyjnej białej kreski.

 

II miejsce Ola @krabowinka

Praca Oli to doskonale przemyślana i skomponowana całość od makijażu, przez ubiór, po fryzurę i tło. Urzeka nas połączenie wizerunku gejszy z chińskim pejzażem (czy ten róż na policzkach nie wygląda jak zachodzące słońce?). Całość pracy nabiera sensu dzięki gałązkom w kolorze ultramaryny, które “wyrastają” z kołnierza. Wykonanie takiej pracy na wcześniej rozbielonej skórze to wymagający projekt.

 

III miejsce Michasia Drzewiecka @michasia_drzewiecka

Pracy Michasi nie da się przeoczyć, skrollując galerię pod naszym #5latmaquillageart. Zwraca uwagę wyraźnym, świetnie rozplanowanym kolorem i kreską. Doceniamy :).

Serdecznie gratulujemy!