Relacja Make Up Day & Beauty Forum Polska 2019

makeup day artysta roku

Tegoroczny Make Up Day Poland przeszedł już do historii! Minione targi Beauty Forum były dla nas pełne wrażeń.

W sobotę nasze: Edyta Ostafińska i Aleksandra Bożek-Ryś odbierały swoje nominacje do nagrody Artysta Roku MUT 2018. O tytuł Artysty Roku Edyta walczyła w kategoriach: Debiut Roku i Krok po Kroku; Aleksandra ponownie została nominowana w kategorii Edytorial.
W tym roku statuetki powędrowały do Marcina Kulaka (Edytorial), Sylwii Shiffman (Krok po Kroku) i Ewy Król-Praska (Debiut). Tym razem nie odbyła się bitwa Artystów Roku o nagrodę główną. Nagroda główna (sesja okładkowa z Nataszą Urbańską) została wręczona decyzją Jury w ręce Marcina Kulaka.

W niedzielę nie mniej emocji – Aleksandra Bożek-Ryś ponownie walczyła w finale Mistrzostw Polski, a nasze Uczennice – Karolina Wilk i Agnieszka Bąk reprezentowały naszą szkołę w Pucharze Red Diamond.

Nasza ubiegłoroczna wice-mistrzyni Polski (którą wtedy pokonała jedynie obecna mistrzyni świata – Matylda Bojda), wykonała piękny makijaż w temacie “ultrafiolet”. Walka była szalenie wyrównana, a sprawy z pewnością nie ułatwiał bardzo wąski temat i wynikające z niego podobieństwo prac. Tym razem jednak podium należało do Anny Język, która w październiku zawalczy o tytuł mistrza świata w Monachium.

Konkurs Młodych Talentów o puchar Red Diamond odbywał się pod tematem “be beauty – be baroque”. Konkurs zdominowały fantazyjne kostiumy i peruki pożyczone z szafy Marii Antoniny – nie zabrakło nawet okrętów wkomponowanych w bielone włosy. Zupełnie nowoczesne stylizacje naszych Uczennic, w duchu barokowego glamour a’la Dolce&Gabbana mocno wyróżniały się na tle większości ;). Dużą odwagą wykazała się uczestniczka, która swoją pracę zaprezentowała na modelu, co zostało nagrodzone 2gim miejscem.

Dziękujemy naszym Modelkom: Aleksandrze Antas, Wiktorii Krzepkowskiej i Anastasia Umanska, które tego dnia były z nami :).

A jak to wszystko wyglądało? Zobaczcie naszą galerię 🙂